Teaser Image (7.x-1.4) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Image
ms: Imej

en: Minimum height
ms: Ketinggian minimum

en: Minimum width
ms: Kelebaran minimum

en: Image file
ms: Fail imej
