Teaser Image (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Image
nl: Afbeelding

en: Minimum height
nl: Minimumhoogte

en: Minimum width
nl: Minimumbreedte

en: CSS class(es)
nl: CSS-klasse(n)

en: Image file
nl: Afbeeldingsbestand

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
nl: De CSS-klasse mag alleen letters, cijfers, onderstrepingstekens en koppeltekens bevatten.

en: Current image preview
nl: Voorbeeldweergave huidige afbeelding
