Teaser Image (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Image
sl: Slika

en: Minimum height
sl: Najmanjša višina

en: Minimum width
sl: Najmanjša širina
