Teaser Image (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: Media
ar: وسائط

en: Minimum height
ar: أقل ارتفاع

en: Minimum width
ar: أقل عرض

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
