TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Help
am: እርዳታ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
