TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Read more
ast: Lleer más

en: more
ast: más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Help
ast: Aida

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Topic
ast: Asuntu
