TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: more
bs: još

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Help
bs: Pomoć

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Topic
bs: Tema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
