TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Content
cy: Cynnwys

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: more
cy: mwy

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: Help
cy: Cymorth

en: Upload image
cy: Llwytho ffeil i fyny

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Topic
cy: Testun

en: You are here
cy: Rydych yma

en: Apply
cy: Ceisio

en: Information
cy: Gwybodaeth

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: Text formats
cy: Fformatiau testun
