TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: more
el: περισσότερα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Upload image
el: Αποστολή εικόνας

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Topic
el: Θέμα

en: author
el: συγγραφέας

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: Text formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
el: Το <em>Κύριο</em> μενού χρησιμοποιείται σε πολλές ιστοσελίδες για να δείχνει τις κεντρικές ενότητες της ιστοσελίδας, συχνά σε ένα μενού πλοήγησης στην κορυφή.

en: Asc
el: Αύξ

en: Primary menu
el: Κύριο μενού
