TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Read more
et: Loe edasi

en: more
et: veel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Help
et: Abi

en: Upload image
et: Laadi pilt üles

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Features
et: Omadused

en: Topic
et: Teema

en: author
et: autor

en: News
et: Uudised

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Apply
et: Rakenda

en: Information
et: Andmed

en: Offset
et: Nihe

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Videos
et: Videod

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Text formats
et: Tekstiformaadid

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Primary menu
et: Peamenüü
