TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: more
eu: gehiago

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Help
eu: Laguntza

en: Upload image
eu: Irudia kargatu

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Topic
eu: Gaia

en: author
eu: egilea

en: News
eu: Berriak

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Apply
eu: Ezarri

en: Information
eu: Informazioa

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Text formats
eu: Testu formatuak

en: Asc
eu: Goraka

en: Facebook profile
eu: Facebook-ko profila
