TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (17 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Content
fil: Nilalaman

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: more
fil: marami pa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Help
fil: Tulong

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina

en: Topic
fil: Paksa

en: Main menu
fil: Pangunahing menu

en: Text formats
fil: Mga format ng teksto
