TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Topic
ku: بابەت

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Information
ku: زانیاری

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Text formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
