TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ
