TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: more
ne: धेरै

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Topic
ne: विषय

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
