TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Read more
nn: Les meir

en: more
nn: meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Help
nn: Hjelp

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Topic
nn: Emne

en: Apply
nn: Bruk

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: - All -
nn: - Alle -
