TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
