TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Upload image
se: Bija gova neahttabáikái

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
