TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Topic
ug: تېما

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Text formats
ug: تېكىست فورماتى
