TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: more
ur: مزید

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
