TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (37 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Content
vi: Nội dung

en: Read more
vi: Xem thêm

en: more
vi: thêm

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Image
vi: Ảnh

en: Name
vi: Tên

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Upload image
vi: Tải ảnh lên

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Features
vi: Tính năng

en: Topic
vi: Chủ đề

en: author
vi: tác giả

en: News
vi: Tin tức

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Information
vi: Thông tin

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Videos
vi: Phim

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Highlight
vi: Tô sáng

en: Text formats
vi: Định dạng Văn bản

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
