TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Read more
af: Lees meer

en: more
af: meer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Breadcrumb settings
af: Krummelspoor instellings

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator

en: Show home page link in breadcrumb
af: Wys tuisblad skakel in krummelspoor

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
af: Las 'n verdeler aan die einde van die krummelspoor by

en: Topic
af: Onderwerp

en: Sidebar
af: Systaaf

en: News
af: Nuus

en: Apply
af: Pas toe

en: <a href="!link">Wireframes</a> are useful when prototyping a website.
af: <a href="!link">Draadrame</a> is nuttig wanneer 'n prototipe webwerf geskep word.

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
