TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Read more
be: Чытаць далей

en: more
be: болей

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Help
be: Дапамога

en: Upload image
be: Загрузіць выяву

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Features
be: Функцыі

en: Topic
be: Тэма

en: You are here
be: Вы тут

en: Apply
be: Ужыць

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Text formats
be: Тэкставыя фарматы

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.
