TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: more
bg: още

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Help
bg: Справка

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Topic
bg: Тема

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Apply
bg: Търси

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Text formats
bg: Входни формати
