TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Read more
ca: Llegeix més

en: more
ca: més

en: Yes
ca: Sí

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: Upload image
ca: Carrega imatge

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Breadcrumb settings
ca: Paràmetres del fil d'ariadna

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: Show home page link in breadcrumb
ca: Mostra un enllaç a la pàgina principal al fil d'ariadna

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
ca: Afegeix un separador al final del fil d'ariadna

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Topic
ca: Tema

en: author
ca: autor

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Video
ca: Vídeo

en: News
ca: Notícies

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Apply
ca: Aplica

en: Information
ca: Informació

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Text formats
ca: Formats de text

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Master
ca: Mestre

en: Add a basic page to the website.
ca: Afegeix una pàgina bàsica al lloc web.

en: Primary menu
ca: Menú principal
