TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
