TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: more
gu: વધુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Text formats
gu: ટેક્સ્ટ ફોર્મેટ
