TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: Read more
he: קראו עוד

en: more
he: עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Help
he: עזרה

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Features
he: פיצ'רים

en: Topic
he: נושא

en: author
he: מחבר/ת

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Video
he: וידאו

en: News
he: חדשות

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Apply
he: החל

en: Information
he: מידע

en: Offset
he: היסט

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Text formats
he: מבני טקסט

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
