TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: more
hr: više

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Help
hr: Pomoć

en: Upload image
hr: Otpremi sliku

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Features
hr: Značajke

en: Topic
hr: Tema

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Apply
hr: Primjeni

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Text formats
hr: Oblici unosa

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hr: <em>Glavni</em> izbornik se koristi na mnogim lokacijama za prikaz glavnih odjeljaka lokacije, najčešće kao navigacijska traka na vrhu.

en: Asc
hr: Uzlazno
