TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Read more
is: Lesa meira

en: more
is: meira

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: Help
is: Hjálp

en: Upload image
is: Hlaða upp mynd

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Topic
is: Umræðuefni

en: author
is: höfundur

en: News
is: Fréttir

en: You are here
is: Þú ert hér

en: Apply
is: Virkja

en: Information
is: Upplýsingar

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
