TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Read more
jv: Candhaké

en: more
jv: pepaké

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Help
jv: Pitulungan

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Topic
jv: Topik

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main menu
jv: Menu utama

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Text formats
jv: Format teks

en: Asc
jv: Urut Maju
