TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: more
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Upload image
ka: სურათის ატვირთვა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: author
ka: ავტორი

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Text formats
ka: ტექსტის ფორმატები
