TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Help
kk: Көмек

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Topic
kk: Тақырыпша
