TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು

en: Highlight
kn: ಹೈಲೈಟ್
