TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Read more
mg: Tohiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana
