TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Main menu
mn: Гол цэс

en: Text formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
