TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: more
my: ပို၍

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: author
my: စာရေးသူ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: - All -
my: - အားလုံး -
