TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: Read more
nl: Lees meer

en: more
nl: meer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Search
nl: Zoeken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Breadcrumb settings
nl: Kruimelpad instellingen

en: Display breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven

en: Breadcrumb separator
nl: Scheidingsteken kruimelpad

en: Show home page link in breadcrumb
nl: Voorpaginalink in het kruimelpad weergeven

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
nl: Een scheidingsteken toevoegen aan het eind van het kruimelpad

en: Topic
nl: Onderwerp

en: author
nl: auteur

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: News
nl: Nieuws

en: You are here
nl: U bent hier

en: Apply
nl: Toepassen

en: Information
nl: Informatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Only in admin section
nl: Alleen in beheergebied

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
nl: Alleen tekst. Vergeet niet om spaties toe te voegen.

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
nl: Handig wanneer het kruimelpad vlak voor de titel staat.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
nl: De titel aan het einde van het kruimelpad toevoegen

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
nl: Handig wanneer het kruimelpad niet direct voor de titel is geplaatst

en: Rebuild theme registry on every page.
nl: Themaregister opnieuw opbouwen op elke pagina.

en: During theme development, it can be very useful to continuously <a href="!link">rebuild the theme registry</a>. WARNING: this is a huge performance penalty and must be turned off on production websites.
nl: Tijdens het ontwikkelen van het thema kan het erg nuttig zijn om steeds <a href="!link">het themaregister opnieuw op te bouwen</a>. WAARSCHUWING: dit heeft veel effect op de prestaties van de website en moet voor productiewebsites worden uitgeschakeld.

en: <a href="!link">Wireframes</a> are useful when prototyping a website.
nl: <a href="!link">Draadmodellen</a> zijn nuttig wanneer met het concept van een website wordt gestart.

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Highlight
nl: Accentueren

en: Text formats
nl: Tekstopmaak

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
nl: Het <em>Hoofdmenu</em> wordt vaak gebruikt om de hoofdonderdelen van de website aan te geven bijvoorbeeld in een menu bovenaan de pagina.

en: Asc
nl: Oplopend

en: Header settings
nl: Kop-instellingen

en: Facebook profile
nl: Facebook-profiel

en: Google+ profile
nl: Google+ profiel

en: Primary menu
nl: Primair menu
