TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: more
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Upload image
ps: انځور پورته کول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Topic
ps: موضوع

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Text formats
ps: متن بڼې
