TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: more
si: තවත්

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
