TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: more
sk: viac

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Help
sk: Pomoc

en: Upload image
sk: Nahrať obrázok

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Topic
sk: Téma

en: author
sk: autor

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: News
sk: Novinky

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Apply
sk: Použiť

en: Information
sk: Informácia

en: Offset
sk: Ofset

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Videos
sk: Videá

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Text formats
sk: Textové formáty

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: Asc
sk: Vzostupne
