TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Read more
sl: Preberite več

en: more
sl: več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Help
sl: Pomoč

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Topic
sl: Tematika

en: News
sl: Novice

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
