TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: more
sq: tjetër

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Topic
sq: Tema

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu
