TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: more
sr: још

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Block
sr: Блок

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Main menu
sr: Главни мени
