TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: more
te: మరిన్ని

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Help
te: సహాయం

en: Page
te: పేజీ

en: Features
te: విశేషాలు

en: Topic
te: విషయం

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Information
te: సమాచారం

en: - All -
te: - అన్ని -
