TEDx installation profile (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Read more
az: Ətraflı

en: more
az: daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Upload image
az: Şəkil yüklə

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Topic
az: Mövzu

en: author
az: müəllif

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Text formats
az: Mətn formatları
