TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Text formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
bo: འདེམས་བྱང་<em>གཙོ་བོ་</em>་ནི་དྲ་ཚིགས་མང་ཆེ་བའི་ཐོག་གི་ཚན་ཁག་གཙོ་བོ་དག་སྟོན་བྱེད་ལ་སྤྱོད་བཞིན་ཡིན། རྒྱུན་དུ་ཕྱོགས་སྟོན་ངོས་ཀྱི་ཐོད་དུ་གནས་ཡོད།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
