TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Read more
eo: Legu pli

en: more
eo: pli

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Help
eo: Helpo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Features
eo: Ecoj

en: Topic
eo: Temo

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Apply
eo: Apliku

en: Videos
eo: Filmetoj

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
