TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Read more
gl: Ler máis

en: more
gl: máis

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Help
gl: Axuda

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Topic
gl: Tema

en: author
gl: autor

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Apply
gl: Aplicar

en: Information
gl: Información

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Videos
gl: Vídeos

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Text formats
gl: Formatos do texto

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.
