TEDx installation profile (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Body
ht: Kò

en: more
ht: plis

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
